Září 2006

Co kdy 2pac řekl

25. září 2006 v 20:29 | Anti
Doufám , že zemřu pro něco , neboť věřím, že jsem měl pro co žít.
Věřím tomu, že všechno co děláte špatně se vám jednou vrátí. Proto se chystám protrpět všechno, co jsem kdy udělal špatně. Ale v mé mysli mám dojem, že to dělám dobře. Takhle se cítím, jako bych měl namířeno k nebesům.
Jsem dítě mnoha společností, takhle mě stvořili a proto říkám to, co mám na mysli a oni to nechtějí slyšet. Takhle jste i vytvořili celou Ameriku.
Realita je špatná. Sny jsou skutečné.
Vždycky se stává to, že všichni niggas změní svět svou smrtí, nemají ani možnost zemřít jako normální lidé, umírají proto násilně.
Kdyby mě chtěl Bůh utišit, nikdy by mi neukázal to, co po mě chce.
Dovolte mi na tuto nahrávku říct, nejsem gangster a nikdy jsem jím nebyl. Nejsem ani zloděj, co vám bere peněženky. Nejsem ani chlápek, co vám zvedá heverem vaše auto. Nejsem spoután s lidmi, kteří kradou a mlátí jiné. Jsem jen bratr, který se brání
Je to skutečná tragédie, že existují tady kolem nás i primitivní bratři. Proto nejsem ani jeden z těch bílých ani z černých. Hledím na tu celou pravdu a výmysly o lidech, o vaší barvě. Protože niggové to dělají taky. Mám na mysli to, že na ulicích jsou niggové, ti stejní niggové, které stvořil Malcolm X, stejní niggové, které stvořil Ježíš - každý bratr, ale není bratrem. Tohle vám cpou do hlavy. Jen proto, že jste černí, neznamená, že je to super. A taky, že jsou i bílí, neznamená to, že jsou všichni zlí
Kdybyste šli po ulici a procházeli se po betonu a spatřili růži, která roste z betonu, a měla by trochu zašpiněný květ a byla by trochu do strany, vy byste jen žasli nad tím, že vidíte růži, která prorůstá betonem. I když vidíte dítě, které vyrůstá v ghettu, za těch nejšpinavějších okolností a ono na vás dokáže mluvit, dokáže se posadit a dokáže vás rozbrečet, rozesmát. Všechno o čem se jen dokážete bavit je ta špinavá růže, její sklon do strany, nesnažíte se ale pohledět na to, jak k tomu všemu přišla.
Neuháním se kvůli barvě nebo zemi. Uháním se kvůli principům a poctě. Uháním se kvůli Westside - je v mém srdci, takhle to cítím .
Má hudba není pro každého. Je jen pro ty, kteří chtějí a kteří jsou pouliční vojáci hudby. Není to jako hudba na párty - myslím tím to, že byste s tímhle mohli vystupovat, ale je to až příliš duchovní. Má hudba je duchovní. Jako černošské duchovní písně, s výjimkou faktu, že neříkám, že to překonáme. Říkám jen to, že se překonáváme .
Rap, který vkládám do své společnosti by neměl být naplněný vztekem? Neměl by být naplněný krutostmi, které udělali i mě? Média ale o tomhle nemluví, proto v mých textech o tomhle musím mluvit, zdá se to všem cizí, protože nikdo jiný o tom nemluví .
Můj rap je jako rozhodnutí, rozohnění chátry, je to něco duchovního, něco jako hudba o slovu božím. Nechci na ní pařit. Máme toliko věcí, kterými se musíme zabývat, potřebujeme proto mluvit přímo.
Nechci se přimlouvat za nerozumné násilí na kteréhokoliv člověka. Jsem jedním z těch, kterého to utišilo. Ale nebudu znovu tou obětí.
Jestli opravdu říkáme to, že rap je jen umělecká forma, pak jsme začali být daleko zodpovědnější za naše texty. Jestli vidíte někoho umírat jen proto, že to říkáte, tak nevadí, že jste někoho nezabili, kdo umřel před vašima očima, ale vadí to, že jste mu nepomohli.

Obrázky 3

21. září 2006 v 20:42 | Anti |  Obrázky

Poetic Justice

16. září 2006 v 16:45 | Anti
Jak všichni jistě dobře víte , 2pac hrál v několika filmech , jedním z nich byl právě Poetic Justice.
Před chvílí jsem ho dokoukal a musím říct , že po skvělém výkonu ve filmu Juice se 2pac nenechal zahanbit ani v tomto velice zajímavém filmu.
Hraje tam pošťáka , který potká jednu krásnou holku (Janet Jackson) , zpočátku se nenávidějí , ale postupně k sobě najdou cestu a nakonec z toho vznikne takový romantický film s mnoha zápletkami , určitě Vám doporučuji tento film shlédnout je opravdu velice zajímavý...a nazávěr přidávám fotky , které jsem z filmu zachytil.

Žije nebo ne?

13. září 2006 v 16:43 | Anti
Jen několik chvil nás fanoušky Tupaca Amaru Shakura dělí od jeho návratu - přesně deset let po tragickém úmrtí dne 13.9. 2006 v 16:03 hodin! O počtu zbývajících dnů vás bude informovat nejenom počet zbývajících svíček, ale i novinky. Bedlivě budeme monitorovat všechny světové weby a jakmile se Tupac vrátí jako Makaveli, ihned o tom napíšeme. Je Tupac naživu a pouze čekal, aby se mohl za 10 let vrátit mnohem silnější? Na tuto zapeklitou a všemi pokládanou otázku dostaneme již velmi brzy přesnou odpověď. Otázka, která trápí každého fanouška bude konečně rozluštěna.
Dnes je to 10 let od "smrti" Tupaca!
Hromady fanoušků konečně dostanou odpověď: Žije?
Jaké by to bylo, kdyby se vrátil a jaké to bude, když se nevrátí?
Žije v našich srdcích prostřednictvím hudby, poezie, filmů...
Rozkvete znovu růže, který vyrostla z betonu?
Jak oslaví 10. výročí úmrtí Tupaca svět?
Makaveli - a-li-ve - žije Zatímco ČR se nachází v časovém pásmu +1 hod, tak Las Vegas, kde Tupac umřel, se nachází v časovém pásmu -8 hod. Což znamená jedno: Jestli se Tupac vrátí, dozvíme se to nejdříve 14.9. 2006 v 1:03 ráno našeho času!
...ano neni to vše z mé hlavy...čerpal jsem ze stránky tupac.cz-doporučuji jí taky vočekovat je fakt dobrá

Už je to 10 let

12. září 2006 v 16:03 | Anti
Dne 13.9. 2006 v 16:03 (14.9. 2006 v 1:03 našeho času) to bude přesně 10 let od tragické "smrti" Tupaca.
Je to tady ... je to právě 10 let ... nechci tady už poněkolikáté psát ňákou slohovku o tom že byl 2pac nejlepší z nejlepších a že to byl best rapper of the world atd. a tak tedy jen krátce kdo někdy slyšel byť je jedinou jeho píseň tak ví že je to něco jiného než ňejakej 50cent kterej rapuje o ničem 2pacovi texty mají logiku , pojednávají o problémech lidstva , o těžkém životě černochů ... a jeho hudba...no nic každopádně bych rád řek že pro mně osobně je Pac něco víc než jen oblíbený rapper nebo muj vzor je to pro mně prostě skvělej člověk a rapper kterej ví o čem rapuje - nebo spíš bohužel rapoval...:-(((((( -ne jako např. Jarule .Ať každý myslí , co uzná za vhodné , ale 2pac byl prostě ojedinělá osobnost která v rapovym světě již nikdy nebude . Já sám k tomuto článku přikládám můj malý dáreček pro něj ... je pravda že jsem ho zveřejnil trochu dřív...ano je to báseň 2pacovi ode mně. Chtěl jsem jí jen naznačit vám čtenářům mé stránky jaké pouto asi k 2pacovi mám . To je pro dnešek asi tak všechno ...tak zase za 10let....