Srpen 2006

Báseň 2pacovi (by me...)

22. srpna 2006 v 15:42 | Anti
PRO 2PACA
Měl si to těžký vyrůstat bez otce , pořád se stěhovat , nevěděl si jak dál , a tak si začal rapovat.
Založil si vlastní crew...hmm to neni bad to je true.
S Deathrow smlouvu podepsal si , se Suge Knightem pracoval , Mike Tyson tvuj kámoš byl-to je good jo to je real.
Měl si talent , psal si básně , byl si herec , kterej žádnej dobrej film nepropásne.

Rapuješ dál , poznáváš svět , Biggieho zveš na koncert , jak už to tak bývá zalíbil se mu tvuj rap , kamarádství zhroutilo se , sprostě Biggie napodobuje tě , a tak v songu Hit Em Up Biggie svoje místo má.
Hlásáš Thug Life , máš rád lidi , 2pac kažkýmu podpis dá.

Začínáš rapovat o svý smrti ... jako bys to tušil.
A pak...13. září 96 , 4:03 ráno všechny tvé obavy se naplní.
Zmrdi tě zabili , ale v mém srdci žiješ dál , riskoval si dělal dissy , nikoho ses nebál , bohužel na to doplatil si , ale život jde dál.

Každý chce být jako ty , každý zná tvůj příběh , i když tě zastřelili , tvůj odkaz je v každém z nás , je v našem srdci , já říkám ne , ty žiješ dál.
Odpočívej v pokoji , ty můj malý negře , v rapovym světě jseš jednička , tak můžeš spát dobře.
Tohleto je pro tebe , zato co si dokázal , básničku ti posílá tvuj fanoušek Anti.

Tupac Resurrection Party

20. srpna 2006 v 14:43 | Anti
Jedinečný sraz fanoušků legendy jménem TUPAC AMARU SHAKUR
Srdečně Vás zveme na akci pořádanou hudebním serverem BlackCompany.cz a Tupac.cz k uctění památky nezapomenutelného člověka, rappera, herce, básníka a novodobého revolucionáře (v srdcích nás fanoušků ještě mnohem víc).
Je to téměř 10 let od tragického úmrtí této hip hopové legendy. Vzpomínkový večer má ukázat Tupaca tak, jak ho dozajista mnozí znáte, ale i tak jak ho spousta lidí ještě neviděla nebo neslyšela. Pro návštěvníky je připraven bohatý program: poslech největších pecek,
na kterých má za hosty mnoho známých ikon rapové scény 90.let minulého století. Hrát se budou i méně známé a pro někoho i neznámé skladby. Souběžně s hudbou poběží na plátnech klubu videoprojekce chronologicky poskládaná z fotografií a záběrů z Pacova života.
Ve funkci speakra Vás večerem provede Beaste. Živě vystoupí rapper, člen skupiny United Flavour - Henry D, který našim uším přinese kvalitní podání skvělé Pacovy lyriky. Své umění s mikrofonem předvedou také Manix a Raego. Dále se můžeme těšit na Beatbox z úst dua Fany & HNZ? Po celý večer Vám bude hrát člen BlackCompany Crew DJ L.P. a special guest. Díky sponzorům máme pro Vás připravenou tombolu o zajímavé a hodnotné ceny. Pro tuto příležitost je dohodnuta cena piva za 25 Kč.
Během večera budou probíhat diskuze nejen ohledně Pacova života a nejasných okolnostech jeho smrti, ale i přínosu hudební a filmové kultuře. Pro vytrvalce je připravena AfterParty,
na které bude Dj L.P. hrát starší i současný rap a RnB.
Památka Tupaca bude v pravou chvíli uctěna Slavnostní minutou ticha.
Příznivci Tupac Amaru Shakura si přijdou na své, protože kde a kdy jinde se sejde tolik lidí co si mají co říct o legendě americké rapové scény. Nejen o samotném životě a tvorbě Paca, ale i o nejasnostech kolem něj.
Takže kdy a kde? 31.srpna 2006, klub Face To Face
Od kolika?21:00 - čím dřív přijdete tím méně propásnete
Vstupné: 100 Kč na místě
JÁ OSOBNĚ TAM BOHUŽEL NEMŮŽU A TAK MUSIM UCTÍT 2PACOVU PAMÁTKU SÁM DOMA!!!ALE VÁM SAMOZŘEJMĚ DOPORUČUJU TAM JÍT UŽIJTE SI TO!
Když naše srdce bije, řve Thug Life!!